Wandkork

Kuriozalne wnętrza własnych domów i schronień to zestaw wytypowanych przez nas czynników ozdobnych i wykończeniowych naszego lokum. Opcją dla ścian pokrytych tapetą, lub płytkami lub po prostu ścian malowanych jest wandkork, jest to korek zakładany na ścianę i powodujący, że wyłożona nim ściana jest nadzwyczajna, nowoczesna i jedyna w swoim stylu.

Aranżacja naszego lokalu, może planować powstanie takowych ścian w sypialni, kuchni, salonie, ściany zatopione korkiem tworzą w lokalu mieszkalnym osobliwy mikroklimat, korek izoluje pomieszczenie a osłonięty woskiem powoduje, że w miejscach o ogromnym natężeniu ruchu ulicznego, wznoszące się opary kurzu nie przymocowują się na stałe do ścian. Bez trudności wolno takową ścianę przetrzeć chusteczką czy ściereczką i nie wchłaniamy w mieszkaniu kurzu.
Oferowany jest niezwykle wielki wybór wzorów, faktur i kolorów, idzie wybrać według swego uznania i dopasować do resztki zaaranżowanego już wnętrza.
kork
Korek to 100% właściwości i ekologii, odczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie zastosowano korek na ścianach. Bardzo modny nie tylko w domach i schronieniach znalazł swoje położenie także w pomieszczeniach gospodarczych. Miejsca gdzie ściany pokrywa wandkork to pokoje izolowane i stonowane, bezprecedensowe w swoim gatunku i niepowtarzalne, mające własny charakter w tym silne właściwości estetyczne i pożyteczne.
Używany korek jest fenomenalnej jakości, ściany bardzo długo wytrzymują, nie modyfikujemy ich struktur przez długi termin, proste są w zabezpieczeniu i utrzymaniu schludności oraz odporne na wszelakiego gatunku niekorzystne warunki.
Nasz lokal z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas osobisty, wyjątkowy look, mieszkanie ma pomieszczenia wyjątkowe, a przy tym ogromnie przyjemne i nowoczesne. My natomiast sami w takim mieszkaniu czujemy naturalną aurę i niesłychanie przyjemnie spędzamy w nim czas.