Izolowanie dachu – London Insulation

London Insulation to brytyjska jednostka o umocnionej pozycji w sektorze, realizująca zlecenia z aspektu izolacji dachów przy zastosowaniu pionierskich produktów marki H2Foam od firmy Icynene.

London Insulation to po pierwsze bezwzględna jakość i zadowolenie tysięcy konsumentów, jacy im zaufali. W dbałości o domy konsumentów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o należytej gęstości, a pianki montażowe złożone są ze wyjątkowych jednostek, umożliwiających celne zapełnienie przestrzeni pomiędzy krokwiami dachowymi, stalą i różnymi powierzchniami.
iycene
Produkty opracowane przez Icynene są idealne do każdej izolacji nakrycia budynku, gdyż:

  • nie mają szkodliwych gazów, tak jak w pozostałych piankach poliuretanowych,
  • są elastyczne,
  • przenigdy nie tracą własnego kształtu,
  • wypełniają zupełnie pęknięcia i luki,
  • oddychają,
  • mają kapitalne parametry technologiczne i akustyczne,
  • występuje zerowe ryzyko akumulacji.

Piankowe wyroby izolacyjne w sprayu od Icynene pomogły sformułować definicję europejskich standardów w ociepleniach dachów. Efektywnie potrafią one wstrzymać wszystkie dźwięki i zimne powietrze, a przy tym są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne, solidne i niezwykle sprawne.
Do tej chwili wybór H2Foam pozostał wykorzystany w wielu krajach na całym świecie do pomysłów lokalowych i handlowych. Marka ta została wzorem dla odrębnych wytwórców, dążących do zagwarantowania własnym produktom solidności i nowoczesności w jednym.
izolacja
Przez przeszło 30 lat nieprzerwany rozwój technologii i zespołowa praca wielu osób, pozwoliły stworzyć wyrób doskonały dla dowolnego odbiorcy.
Używanie tego typu pianki umozliwia zdobycie oszczędności w grzaniu rzędu blisko 50%. Szczególnie w miesiącach zimowych wolno docenić, jak zabezpieczają one budynek wolnostojący przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo oddziałują one na jakość powietrza w pomieszczeniach, ustanawiając nadzwyczaj wydajną barierę dla zanieczyszczeń i wszelakich mikrobów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Następną zaletą tego materiału jest ponadprzeciętna elastyczność. Wytrzymuje on nawet okazjonalne ruchy domu, nie tracąc przy tym nic ze swych uszczelniających właściwości. Pianka nie wchłania wody ani nie powstrzymuje wilgoci, co pozwala ustrzec przed powstawaniem wilgoci i zagrzybienia na ścianach domu.
Pianka
Na wszystkie swe instalacje instytucja daje 25-letnią porękę.